BellaLab Turmeric - with curcumin extract

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Hind: 47.95 EUR   Telli

BellaLab „Turmeric – with curcumin extract“ on väga kvaliteetne Skandinaaviast pärit toode, millel on märge „Naturally Swedish“.

Toidulisand „Turmeric – with curcumin extract“ on toode, mille peamiseks koostisosaks on kollajuure toimeaine – kurkumiiniekstrakt.

Kollajuur (ingl Turmeric, ld Curcuma) kuulub ingveriliste sugukonda, mille enamiku liikide varred ja risoomid sisaldavad eeterlikke õlisid ja kollast värvi (kurkumiini) ning mida kasvatatakse maitse- ja ravimtaimedena.

Levinuim liik on harilik kollajuur (ld Curcuma longa), mis kasvab metsikult Lõuna-Aasia troopilistes regioonides. Tegemist on ühe tähtsaima Aasia maitsetaimega, iga karri koostisosaga, millega maitsestatakse iidsetest aegadest alates ka jooke ja magusaid küpsetisi. Kollajuur annab kõigile roogadele erkkollase värvuse.

Idamaade meditsiinis, India ajurveedas ja ka iidses Hiina meditsiinis on kollajuur üks tähtsamaid ravimtaimi, mida kasutati väga erinevate haiguste ja hädade ravimiseks.

Kollajuur oli tuntud ka Euroopas, selle kohta on antiikajast pärit kirjeldusi ja XIII sajandi maadeavastaja Marco Polo nimetas seda India safraniks. XVIII sajandil importisid kõik võimsad mereriigid kollajuurt Euroopasse, kaasa arvatud Inglismaa, Holland ja Portugal. Seda kasutati meditsiinis ja värvide valmistamiseks.

Läänemaailmas hakati kollajuure kasulikkust intensiivselt uurima alles viimastel aastakümnetel, aga juba on kirjutatud tuhandeid teaduslikke artikleid selle looduse kingituse kohta.

Tänapäeval ollakse ühel nõul, et harilik kollajuur aitab hoida korras maksa ja seedesüsteemi töö ning hoiab maksa lipiidide koguse ja liigeste funktsiooni normaalsena.

Tavaliselt on kollajuure juures kollaseks värvivat kurkumiini 3–5%, mõne Indias kasvava kollajuure juurtes võib see ulatuda 6–8%’ni. Tavaliselt kaevatakse kollajuure juured välja, pestakse puhtaks ja kuivatatakse ära ning seejärel jahvatatakse neist meile hästituntud maitseainepulbrit. Toidulisand „Turmeric – with curcumin extract“ sisaldab lausa 95% puhast kurkumiini.

Selleks, et inimorganism kurkumiini paremini omastaks, on toidulisand rikastatud musta pipra ekstraktiga.

Tarbimine: üks tablett päevas, soovitavalt koos toiduga. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust!

Kollajuur on looduse kingitus inimesele. Kõige paremini on see organismile omastatav BellaLab toidulisandina.

Parimate tulemuste saavutamiseks tuleks toidulisandit tarbida regulaarselt ja ühendada asjakohane toitumine ning aktiivne füüsiline tegevus. Pidage meeles, et iga organism reageerib toidulisandile individuaalselt.

Loodame, et BellaLab toidulisand „Turmeric – with curcumin extract“ parandab Teie enesetunnet ja annab igakülgset kasu. See on toode, milles ühinevad iidne tarkus ja teaduslikud uuendused.

Koostisosad: Kollajuure ekstrakt, želatiin, DL-fenüülalaniin, maisitärklis, täidis rasvhapete magneesiumsoolad, paakumisvastane aine ränidioksiid.

1 kapsel sisaldab: 400 mg kollajuure ekstrakti (milles on lausa 380 mg kurkumiini), 50 mg DL-fenüülalaniini, 5 mg musta pipra ekstrakti.

Kasutamine: soovitatavalt 1 kapsel 1 kord päevas koos toiduga.

Pakend: 1 pakk. 90 kasplit. Komplekti hind on 47,95 eurot.

Tootja: TopFormula Healthcare AB, Fridhemsvägen 3, 602 13 Norrköping, Rootsi.

Edasimüüja: DirectMarketing OÜ, Narva mnt5, Talinn.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta