BellaLab RetinaPlus Saffron

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Hind: 54.95 EUR   Telli

Toidulisandi BellaLab RetinaPlus Saffron koostisainete hulgas on safran, luteiin, zeaksantiin ja mesozeaksantiin, samuti vitamiine ja mikroelemente, sealhulgas A-, C-, B2- ja E-vitamiin ning tsink ja vask.

Safran on maailma üks kallimaid maitseaineid, mida saadakse safrankrookuse emakasuudmest. Krookuseõie emakasuue kaalub ainult 10 milligrammi ning ühes krookuseõies on neid vaid kolm. Seega on ühe kilogrammi safrani tooraine saamiseks vaja 150 000–200 000 õit. Peale selle korjatakse krookuseõisi käsitsi ning emakasuudmed eemaldatakse samuti käsitsi. Seejärel emakasuudmed kuivatatakse ning kuumutamise ja kuivatamise käigus muudavad nad värvi – erkoranžist toonist saab sügavpunane.

Selle maitseaine päritolumaadeks on Iraan, Türgi, Kreeka ja Hispaania, kuid peamine safrani kasvataja on tänapäeval siiski Iraan, kust pärineb 90% sellest maitseainest.

Safrani nimetus tuleb araabiakeelsest sõnast a‘far, mis tähendab kollast värvi, ning safran annab tõepoolest toitudele erkkollase tooni. Euroopa keeltesse on sõna tulnud ladina keele kaudu, kus selle nimetuseks on safranum.

Eksootilist safranit tunti ja kasutati juba iidsetel aegadel Egiptuses, Assüürias ja Pärsias, kust see jõudis edasi Kreekasse ja Vana-Rooma impeeriumisse. Vanasti kasutati safranit nii rahvameditsiinis, parfümeerias, kanga värvimisel kui vannivee lõhnastamisel ning loomulikult ka toitude ja jookide maitsestamisel.

Luteiin ja zeaksantiin on aga looduslikud karotenoidid, mis inimorganismis kogunevad silma võrkkesta. Karotenoidid on looduslikud värvained, mis annavad erinevatele puu- ja juurviljadele kollase, oranži või punase värvuse. Samuti toimivad need ained antioksüdantidena, mis aitavad kaitsta inimorganismi rakke kahjustuste eest.

Luteiini leidub rohelistes lehtviljades, nt spinatis ja kapsas, samuti munakollases ning tumedat värvi puuviljades. Zeaksantiin koguneb samuti tumedat värvi viljadesse ning annab värvuse sellistele viljadele nagu paprika ja mais, samuti on seda safranis.

C-vitamiin aga aitab kaitsta rakke oksüdatsiooni kahjude eest ning vähendada väsimust ja üldist kurnatust.

E-vitamiin ja tsink aitavad samuti kaitsta rakke oksüdatsiooni kahjude eest.

Tsink aitab säilitada normaalset nägemisteravust ning toetab A-vitamiini normaalset ringlust.

A-vitamiin aitab säilitada normaalset nägemisteravust.

Riboflaviin (B2-vitamiin) aitab hoida normaalset energiaringlust ning vähendada väsimustunnet ja üldist kurnatust, toetab närvisüsteemi normaalset tööd ning limaskesta ja naha seisundit.

Tarvitamine: võtta üks tablett päevas, soovitatavalt koos toiduga. Mitte ületada ettenähtud ööpäevast annust!

Koostisosad: L-askorbiinhape, maisitärklis, paakumisvastane aine rasvhappe magneesiumisoolad, paakumisvastane aine ränidioksiid, DL-alfa-tokoferüülatsetaat, luteiin, tsinklaktaat, emulgaator rasvhape, mesozeaksantiin, safrani ekstrakt, zeaksantiin, retinüülatsetaat, vaskglükonaat.

1 kapsel sisaldab (RDA*, %): 150 mg (188 %) C-vitamiini, 24 mg (200 %) E-vitamiini, 20 mg luteiini, 10 mg (100 %) tsinki, 5 mg mesozeaksantiini, 3 mg safrani ekstrakti, 2 mg zeaksantiini, 800 μg (100 %) A-vitamiini, 0,5 mg (50 %) vaske.

*- Soovituslik päevane toitainete hulk.

Tarvitamine: Soovitatavalt 1 kapsel 1 kord päevas koos toiduga.

Pakendamine: müüakse 1 pakist koosnevate komplektidena, millest igaühes on 120 kapslit. Hind on 54,95 eurot.

Tootja: TopFormula Healthcare AB, Fridhemsvägen 3, 602 13 Norrköping, Rootsi.

Edasimüüja: DirectMarketing OÜ, Narva mnt 5, Tallinn.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta