BellaLab co.Q10 Ubiquinone

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Hind: 47.95 EUR   Telli

Toidulisandi CoQ10 Ubiquinone peamine koostisosa on koensüüm Q10 (nimetatakse ka ubikinooniks), mis on looduslik rasvlahustuv antioksüdant. Toidulisand sisaldab ka B12-, C- ja E-vitamiini, mikroelementi seleen ning musta pipra ekstrakti.

Käesolevas preparaadis sisalduv koensüüm Q10 on tähistatud Kaneka kaubamärgiga. Kaneka Corporation on 1949. aastal Jaapanis loodud farmaatsia- ja keemiatööstusfirma, mis toodab eriti kõrge kvaliteediga ja unikaalseid koostisosi toidulisandi-, kosmeetika- ja toiduainetööstusele.

1977. aastal äristas Kaneka esimesena maailmas koensüümi CoQ10. See kvaliteetne toode saavutati spetsiaalse tehnoloogia abil pärmi kääritades. Kaneka toodetav Q10 on bioloogiliselt identne selle Q10-ga, mida inimorganism loomulikult toodab. Aastakümnete pikkune tootmispraktika, ohutuse tagamine ja kliinilised uuringud on Kaneka Q10-st teinud raudvara. 2007. aastal esitles Kaneka uue põlvkonna CoQ10-t nimega Kaneka Ubiquinol™.

Rahvusvaheliseks korporatsiooniks arenenud Kanekal on praegu ainuüksi Jaapanis umbes 30 tootmisosakonda, lisaks veel 16 mujal maailmas. Toidulisandis CoQ10 Ubiquinone kasutatud koensüüm Q10 on toodetud Belgias asuvas Kaneka tootmisüksuses.

Koensüüm Q10 puhul on tegemist vitamiinile sarnase ainega, mida leidub kõikides inimkeha rakkudes. Ta on oluline rakkude kaitsmisel ning osaleb energia tootmises inimese organismis. Kuna see aine on hädavajalik rakkude normaalseks tööks, toodab  meie organism seda ka ise. Sellegipoolest hakkab tema kogus organismis juba 30. eluaastates vähenema. Lisaks võivad Q10 kogust vähendada südame ja veresoonkonna haigused ning mõned ravimid.

Koensüümi Q10 avastas professor Fredrick L. Crane koos oma meeskonnaga 1957. aastal, kuid laia kasutust leidis see aine maailmas alles 1990. aastatel, sest alles siis selgitati täpselt välja, milleks Q10 vajalik on ning kuidas see meie tervist mõjutab. Nüüdseks on teada, et kõige rohkem vajavad seda ainet süda, maks, neerud ja aju, sest nende organite töös hoidmiseks on vaja enim energiat.

Koensüüm Q10-t saame me ka toidust, näiteks leidub seda punases lihas, maksas, südamelihases, rasvases kalas, teraviljas ja spinatis. Sellegipoolest ollakse seisukohal, et toidust ei ole seda võimalik saada koguses, mida organism igapäevaselt vajab.

Üks CoQ10 Ubiquinone kapsel sisaldab 50 mg Kaneka toodetavat ubikinooni (koensüümi Q10).

Selles toidulisandis sisaldub ka C-vitamiin, mis toetab luudele, hammastele, kõhredele, nahale ja veresoontele vajaliku kollageeni teket ning immuun- ja närvisüsteemi normaalset tööd. See vitamiin toetab ka taimsetest allikatest saadava raua imendumist ning kaitseb rakke oksüdatsioonikahju eest. Samuti võib see aidata vähendada väsimustunnet.

B12-vitamiin toetab normaalset energiavahetust, vere punaliblede teket, immuun- ja närvisüsteemi tööd ning rakkude paljunemist. Samuti toetab see homotsüsteiini (aminohape, millel on suur mõju vereringlusele) ainevahetust ning võib aidata vähendada väsimustunnet.

E-vitamiin ja seleen aitavad kaitsta rakke oksüdatsioonikahjude eest.

Toidulisand sisaldab ka piperiini (tuntud ka kui musta pipra ekstrakt). Piperiin on see, mis annab mustale piprale terava maitse. Nagu paljudel teistel maitseainetel, on ka mustal pipral olnud oma koht iidses rahvameditsiinis. Tänapäeval viiakse läbi palju uuringuid piperiini võimalikust mõjust teiste bioloogiliste ühendite aktiivsusele.

Tarvitamine: üks kapsel päevas, soovitatavalt koos toiduga. Mitte ületada ettenähtud ööpäevast annust!

Koensüüm Q10 on looduse kingitus inimesele. Kõige parem on seda tarvitada ja omastada EssentiaGlow toidulisandi abil.

Koostisosad

Koostisosad: L-askorbiinhape, paakumisvastane aine rasvhapete magneesiumisool, ubikinoon, täiteaine tselluloos, paakumisvastane aine ränidioksiid, DL-alfa-tokoferüülatsetaat, musta pipra (Piper nigrum) ekstrakt, L-selenometioniin, metüülkobalamiin.

1 kapsel sisaldab (RDA*, %): 80 mg (100%) C-vitamiini, 50 mg koensüümi Q10, 5 mg (41,7%) E-vitamiini, 5 mg musta pipra (Piper nigrum) ekstrakti, 55 µg (100%) seleeni, 2 µg (80%) B12-vitamiini.

* Soovituslik päevane toitainete hulk.

Hoiatused. Toidulisandit ei soovitata tarvitada rasedatel või imetavatel naistel ning 12-aastastel ja noorematel lastel.

Pakendamine: müüakse 1 pakist koosnevate komplektidena, millest igaühes on 90 tabletti. Hind on 47,95 eurot.

Tootja: TopFormula Healthcare AB, Fridhemsvägen 3,  602 13 Norrköping, Rootsi.

Edasimüüja: DirectMarketing OÜ, Narva mnt 5, Tallinn.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta