BellaLab "Omega 3 – Ubiquinone"

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Hind: 47.95 EUR   Telli

BellaLab Omega-3 Ubiquinone in form of Kaneka® CoQ10 (Oomega-3 Kaneka Ubikinooni koensüümiga Q10) on kõrge kvaliteediga Skandinaavia toode, millel on märge „Naturally Swedish“. See on toode, mille peamisteks koostisosadeks on eriti tervislikke aineid sisaldav dokosaheksaeenhape (DHA) ehk oomega-3-rasvhape ning koensüüm Q10 (mida kutsutakse ka ubikinooniks), mis on naturaalne rasvlahustuv antioksüdant.

Rasvhapped on otsekui keha rakkude ehitusmaterjal, ilma milleta on raske tagada meie rakkude, lihaste, närvide ja kõigi organite normaalset tegevust. Uuringutega on kinnitatud, et DHA aitab hoida aju funktsiooni normaalsena. 60% inimajust moodustavad rasvad ning 35% neist rasvadest on polüküllastumata rasvhapped, enamuses DHA ja arahhidoonhapped. Kui ajus on puudus oomega-3-rasvhapetest, siis vahetatakse need välja vähem väärtuslike rasvade vastu, nagu nt oomega-6 või suisa ohtlike transrasvade vastu, mis vähendavad rakumembraani elastsust ja häirivad neuronitevahelise signaali transmissiooni. DHA ja EPA (eikosapentaeenhape, mis on DHA koostisosaks) aitavad hoida normaalsena ka südame tegevuse. On kindlaks tehtud, et rasvhapped on vajalikud hormoonidega sarnaste ühendite tootmiseks, mis aitavad reguleerida vererõhku, südame rütmi ja vere hüübivust. DHA aitab hoida korras ka nägemise.

Inimorganism ise ei valmista selliseid tervise jaoks eriti tähtsaid aineid, selle jaoks on vajalik oomega-3-rasvhapetega rikastatud toitumine. Oomega-3 põhiliseks allikaks on rasvased merekalad, nagu näiteks lõhe, makrell ja tursk. DHA-d leidub ka teistes meretoodetes, näiteks austrites, kalamarjas, vetikates ning mõnedes pähklites, linaseemnetes, õlisalvei (tšiia ) ja kanepi seemnetes ning mujal.

On kindlaks tehtud, et positiivne mõju ajule ja nägemisele avaldub, kui tarbida päevas 250 mg DHA-d, just selline kogus on ühes Omega-3 Ubiquinone kapslis.

Lisaks on see toidulisand rikastatud kaubamärgi Kaneka koensüümiga Q10. Jaapanis 1949. aastal asutatud farmaatsia- ja keemiatööstuse ettevõte Kaneka Corporation toodab eriti kõrge kvaliteediga ja unikaalseid koostisosi toidulisandite tööstusele, kosmeetika-, toiduainete- ja joogitööstusele. Kaneka valmistatud Q10 on bioloogiliselt identne inimorganismi poolt loomulikult toodetava Q10-ga.

Koensüüm Q10 on vitamiinisarnane aine, seda leidub meie kõigis rakkudes. Q10 vastutab rakkude kaitsmise eest ja osaleb energiatootmisprotsessis meie kõigi organismides. Seda ensüümi toodab meie enda organism, kuna see on hädavajalik rakkude normaalseks tegevuseks. Siiski hakkab juba alates kolmekümnendast eluaastast see aine meie organismis vähenema. Lisaks väheneb Q10 organismis ka teatud haiguste, näiteks südame- ja veresoonkonna haiguste puhul ning osasid ravimeid tarbides. Uuringutega on kindlaks tehtud, et kõige rohkem vajavad seda ainet süda, maks, neerud ja aju, kuna nende organite tegevuse säilitamiseks on vaja kõige rohkem energiat.

Koensüümi Q10 saame ka koos toiduainetega, nt sisaldavad seda punane liha, maks, südamelihas, rasvased kalad, teravili ja spinat. Siiski ollakse arvamusel, et selle aine organismile igapäevaselt vajalikku hulka ei ole võimalik ainult koos toiduga saada. Ühes Omega-3 Ubiquinone kapslis on 25 mg Kaneka valmistatud ubikinooni (koensüümi Q10).

Soovitatav kogus: 1 kapsel päevas koos toiduga.

Pakk: 1 pakk. 90 kapslit. Hind on 47,95 €.

Tootja: Ayanda GmbH, Am Hünengrab 20, 16928 Pritzwalk, Saksamaa.

Turustaja: DirectMarketing OÜ, Narva mnt. 5, Tallinn.

Koostisosad: kalamaksaõli, želatiin, niiskusesäilitaja glütserool, sojaõli, ubikinoon Kaneka®, puhastatud vesi, värvaine raudoksiid (must), värvaine raudoksiid (punane).

1 kapsel sisaldab (NRV*, %): 500 mg kalamaksaõli (mis sisaldab oomega-3-rasvhappeid: vähemalt 30 mg eikosapentaeenhapet (EPA) ja vähemalt 250 mg dokosaheksaeenhapet (DHA), 25 mg ubikinooni Kaneka® (koensüüm Q10).

Hoiatused. Rasedad ja rinnaga toitvad naised peaksid enne toidulisandi tarbimist pidama nõu arstiga. Toidulisandit ei soovitata alla 12-aastastele lastele.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta