BellaLab Omega3 Hyaluronic Acid

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Hind: 47.95 EUR   Telli

See toidulisand ühendab kaks iga organismi jaoks tähtsat ühendit: oomega-3 polüküllastumata rasvhapped ehk kalamaksaõli ja hülauroonhappe. See on täiuslik kombinatsioon kõigi jaoks, kes hoolitsevad oma tervise ja ilu eest.

Nagu juba nimest näha, on tegu kolme kõige tähtsama oomega-3-rasvhappega: alfalinoleenhape (ALA), eikosapentaeenhape (EPA) ja dokosaheksaeenhape (DHA). ALA on taimedes, näiteks linaseemnetes ja pähklites leiduv oomega-3-rasvhappe tüüp.

Siiski on teaduslikult kindlaks tehtud, et inimorganismi jaoks on kõige kasulikumad teised kaks oomega-3-hapet: EPA ja DHA, mida leidub rikkalikult merelist päritolu toodetes, eriti rasvases merekalas, näiteks makrellis, lõhes, tuunikalas, heeringas ja tursas. Neid leidub ka teistes mereandides, näiteks austrites, kalamarjas ja vetikates.

Kuigi kalamaksaõli on meie tervise jaoks eriti vajalik, on tegu ühenditega, mida inimorganism ise toota ei suuda ja peab seda seetõttu saama koos toiduga. Seepärast soovitavad tavaliselt arstid üle kogu maailma kaks korda nädalas süüa kala ja neist üks portsjon peaks olema rasvane kala.

Enamikule inimestest on sellisest režiimist kinnipidamine raske ja sel juhul soovitatakse kasutada kalamaksaõli sisaldavaid toidulisandeid. Mitte asjata pole kalamaksaõli maailmas üks populaarsemaid toidulisandeid.

Uuringutega on kinnitatud, et DHA aitab hoida aju funktsiooni normaalsena. Kõige paremini illustreerib seda väidet fakt, et DHA on ajurakkude ja ka neuronite tähtis osa. Seda on tähtis meeles pidada, teades fakti, et meie riigis on aasta-aasta järel üha rohkem inimesi, kes kurdavad mäluhäirete üle ja ka neid, kes põevad Alzheimeri tõbe. Rahvusvahelisel tasemel on see haigus levinud nii Lääne-Euroopas kui ka USAs, kus statistiliselt iga kümnes üle 65-aastane ameeriklane saab sellise diagnoosi.

DHA aitab hoida ka nägemise korras. Kui toidus ei ole piisavalt oomega-3-rasvhapet, on raske tagada silmade hea tervis. See on ühtviisi tähtis nii beebieas kui ka vanaduspõlves, veetes tundide kaupa aega arvuti taga või peljates vanemas eas degenereerivaid silmahaigusi. DHA on silma võrkkesta struktuuri tähtis osa.

On kindlaks tehtud, et positiivne mõju ajule ja nägemisele avaldub, kui tarbida päevas 250mg DHA-d. Just selline kogus on ühes toidulisandi Omega-3 Hyaluronic acid kapslis.

Hüaluroonhape on naturaalne inimorganismis leiduv aine, polüsahhariid (suur suhkrumolekul). Inimese naharakud toodavad seda loomulikul teel naha niiskuse säilitamiseks, vee omamoodi „lukustamiseks“ nahas. Just nimelt tänu hüaluroonhappele tundub nahk siledam, pehmem, täidlasem ja üleüldse tervem.

Rikkalikult leidub hüaluroonhapet ka liigesevedelikus, silmades ja veresoonte seintes.

Selle aine kõige tähtsamaks omaduseks on see, et selle üksainus molekul tõmbab ligi 500 korda (teiste andmete kohaselt lausa kuni 1000 korda) endast suurema hulga vett.  Teine võrdlus: üks gramm seda hapet hoiab kinni umbes 6 liitrit vett.

Lühidalt öeldes imab hüaluroon vee endasse ja jaotab selle organismis laiali. Vesi moodustab inimorganismist erinevate andmete põhjal 70–80%, niisiis on hüaluroon meile kõigile eriliselt tähtis aine. Just tänu hüaluroonile on beebide nahk nii pehme ja prink!

Teadlased on välja arvutanud, et keskmise kehaehitusega inimese kehas, kes kaalub 70 kg, on umbes 15 grammi hüaluroonhapet. Päeva jooksul üks kolmandik sellest vahetub (kaob ja tekib uuesti). Seepärast arvatakse, et ükskõik millised hüaluroonivahetuse häired võivad põhjustada liigeseprobleeme, silmade kuivust, naha hallikaks muutumist ja kortsude teket. Organismi vananedes hüaluroonhape tootmine aeglustub ja eriti märgatav on selle vähenemine alates 40. eluaastast. Hüalurooni tootmine võib aeglustuda ka keskkonna negatiivsel mõjul: päikesekiirte või saastunud keskkonna tõttu.

Tänu positiivsele mõjule, mida hüaluroon nahale avaldab, on muutunud tavaliseks selle lisamine kosmeetikatoodete koostisainete hulka ja on hakatud laialdaselt kasutama kortsudevastaseid hüaluroonisüste. On märgatud, et hüaluroon suurendab naha niiskust, lisab elastsust ning kaitseb nahka vabade radikaalide mõju eest. Kosmeetikud väidavad, et see koostisosa kosmeetikas sobib kõigile nahatüüpidele, isegi rasusele ja probleemsele nahale.

Koostisosad: kalamaksaõli (mis sisaldab antioksüdandi tokoferooli kontsentreeritud ekstrakti), želatiin, naatriumhüaluronaat, niiskusesäilitaja glütserool, sojaubade õli, paakumisvastane aine ränidioksiid, antioksüdant letsitiin, vesi, värvained raudoksiidid ja raudhüdroksiidid (punane ja must).

1 kapsel sisaldab (NRV*, %): 500 mg kalamaksaõli (mis sisaldab oomega-3-rasvhappeid: vähemalt 30 mg eikosapentaeenhapet (EPA) ja vähemalt 250 mg dokosaheksaeenhapet (DHA)), 65 mg hüaluroonhapet.

*- Toitaine kontrollväärtus.

Tarbimine. Soovitame tarbida 1 kapsel üks kord päevas koos toiduga.

Tootja: Ayanda Gesellschaft mit beschränkter Haftung, Am Hünengrab 20, 16928 Pritzwalk, Saksamaa.

Pakendamine: müüakse 1 pakist koosnevate komplektidena, millest igaühes on 90 tabletti. Hind on 47,95 eurot.

Edasimüüja: DirectMarketing OÜ, Narva mnt 5, Tallinn.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta