BellaLab Hyaluronic Acid (5%) lehe näomaskid

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Hind: 49.95 EUR   Telli

Selle toote moodustavad kümme üksikpakendis ühekordselt kasutatavat hüaluroonhappega kosmeetilist näomaski. See on tipptasemel toode kõigile, kes soovivad muuta oma näonaha elastsemaks ja siledamaks või lihtsalt niisutada ja värskendada elujõu kaotanud ja väsinud nahka.
Maski peamine toimeaine on tippkvaliteetne hüaluroonhape. Selles maskis moodustab see 5% toote kogumahust.
Hüaluroonhape on polüsahhariid (suur suhkrumolekul), naturaalne inimorganismis leiduv aine. Inimese naharakud toodavad seda loomulikul teel naha niiskuse säilitamiseks, vee omapäraseks „lukustamiseks“ nahas. Just nimelt tänu hüaluroonhappele tundub nahk siledam, pehmem, täidlasem ja üleüldse tervem. Tänu hüaluroonile on beebide nahk nii pehme ja prink!
Selle aine kõige tähtsamaks omaduseks on, et selle üksainus molekul tõmbab ligi 500 korda (teiste andmete kohaselt lausa kuni 1000 korda) endast suurema koguse vett. Teine võrdlus: üks gramm seda hapet hoiab kinni umbes 6 liitrit vett.
Teadlased on välja arvutanud, et 70 kg kaaluva, keskmise kehaehitusega inimese kehas on ligikaudu 15 grammi hüaluroonhapet. Päeva jooksul üks kolmandik sellest vahetub (kaob ja tekib uuesti). Seepärast arvatakse, et hüaluroonivahetuse mis tahes häired võivad põhjustada erisuguseid probleeme, nende hulgas ka naha hallikaks muutumist ja kortsude teket. Organismi vananedes hüaluroonhape tootmine aeglustub ja eriti märgatav on selle vähenemine alates 40. eluaastast. Hüalurooni tootmine võib aeglustuda ka keskkonna negatiivse mõju tagajärjel: päikesekiirte või saastunud keskkonna tõttu.
Tänu nahale avaldatavale toimele on hüaluroonhape muutunud kosmeetikatoodete tavaliseks komponendiks. On märgatud, et hüaluroonhape suurendab naha niiskust, lisab elastsust ning kaitseb nahka vabade radikaalide mõju eest. Hüaluroonhape suurendab kollageeni toimet kortsude, peenete joonte või silmaümbruse kortsude vastu võitlemisel.
Kosmeetikud väidavad, et see koostisosa sobib kosmeetikas kõigile nahatüüpidele, isegi rasusele ja probleemsele nahale.
Soovitame proovida Lõuna-Koreas levinud meetodit ja toita nahka naha jaoks väga olulise hüaluroonhappega: asetage puhtale näonahale pakendist välja võetud viskoosist näokujuline leht, mis on küllastatud hüaluroonhappe ja muude abiainetega.
Iga pakk sisaldab 25 ml vedelikku, mida on ühe näohooldusprotseduuri jaoks tavaliselt isegi liiga palju. Võrdluseks – odavaimad maskid võivad sisaldada 21–23 ml vedelikku. Seetõttu soovitame vedeliku ülejäägi kanda kaelale, rinnale, kätele või muudele kehaosadele ja oodata, kuni see on sisse imendunud, tavaliselt kulub selleks kuni 15–20 minutit.
Võrreldes odavamate sünteetilisest kiust valmistatud maskilehtedega imab kaubamärgi BellaLab toode vedelaid aktiivseid toiteaineid palju paremini ja jaotab need ühtlaselt kogu näopiirkonnale. Leht liibub meeldivalt näole. Sel viisil parandatakse maski üldmõju.
Kasutamine.
1. Puhastage nahk hoolikalt näoveega.
2. Võtke mask pakendist välja, voltige lahti ja asetage õrnalt näole. Laske 15–20 minutit mõjuda.
3. Vajutage pakendist allesjäänud vedelik välja ja kandke see õrnade masseerivate liigutustega kaelale, rinnale ja küünarnukkidele.

Maski võimalikud kasutusviisid:

  • Jahutav mask: enne kasutamist on soovitav hoida maski külmikus.
  • Soojendav mask: enne kasutamist on soovitav hoida maski 2–3 minutit soojas (50–60 0C) vees.

Tootja: Sindo P&G Co., Ltd., 401, Aenggogae-ro, Namdong-gu, Incheon, Lõuna-Korea.

Levitaja: DirectMarketing OÜ, Narva mnt 5, Tallinn.

Pakend: 1 pakk. 20 näomaski lehte. Komplekti hind on 49,95 eurot.

 

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta