BellaLab Conferment Co Q10 Ubiquinone (5%) cosmetic mask sheet

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Hind: 49.95 EUR   Telli

Selle novaatorliku, kvaliteetse ja naturaalse toote valmistaja on Lõuna-Korea ettevõte SINDO P&G, mis on juba palju aastaid spetsialiseerunud maskide tootmisele, oma laboris uute toodete väljatöötamisele ja materjalide uurimisele.
Toote moodustavad kümme ühekordselt kasutatavat üksikpakendites kosmeetilist näomaski koensüümiga Q10. See on tipptasemel toode kõigile, kes soovivad muuta oma näonaha elastsemaks ja siledamaks või lihtsalt niisutada ja värskendada elujõu kaotanud ja väsinud nahka.
Maski peamine toimeaine on parima kvaliteediga koensüüm Q10 (tuntud ka nimega ubikinoon). Selles maskis moodustab see 5% toote kogumahust.
Isegi kõige kallimate maskide puhul pole alati lihtne teada saada, kui palju toimeainet toode sisaldab.
Koensüüm Q10 on vitamiinisarnane aine, antioksüdant, mida leidub meie kõigis rakkudes. See vastutab rakkude kaitsmise eest ja osaleb organismi energiatootmisprotsessis. Seda ainet toodab meie enda keha, kuna see on hädavajalik rakkude normaalseks tegevuseks. Siiski hakkab juba kolmekümnendates eluaastates seda ainet kehas vähenema, madalama Q10 taseme võib põhjustada ka alatoitumine või stress. Meie nahka, mille rakud sisaldavad samuti koensüümi Q10, mõjutab negatiivselt ka päikesevalgus.
Mitmed uuringud on näidanud koensüümi Q10 positiivset mõju nahale – on leitud, et see aitab nahka niisutada ja siluda, suurendada selle elastsust, samuti kaitsta kortsude tekke eest, ning võimaldab nahal puhata.
Lihtsamalt öeldes annab koensüüm Q10 rakkudele nende looduslikuks taastumisprotsessiks vajaliku energia. Kui nahk taastub kergemini ja kiiremini, näeb see välja siledam, noorem ja tervem. Seepärast on Q10 kosmeetikatoodete viimasel ajal väga populaarseks muutunud koostisosa, eriti kortsudevastastes ja päikesekaitsekreemides ning naha niisutamiseks mõeldud toodetes.
Soovitame proovida Lõuna-Koreas levinud meetodit ja toita nahka selle jaoks väga olulise koensüümiga Q10: asetage puhtale näonahale pakendist välja võetud viskoosist näokujuline leht, mis on küllastatud selle aine ja muude abiainetega.
Iga pakk sisaldab 25 ml vedelikku, mida on ühe näohooldusprotseduuri jaoks tavaliselt isegi liiga palju. Võrdluseks – odavaimad maskid võivad sisaldada 21–23 ml vedelikku. Seetõttu soovitame vedeliku ülejäägi kanda kaelale, rinnale, kätele või muudele kehaosadele ja oodata, kuni see on sisse imendunud, tavaliselt kulub selleks kuni 15–20 minutit.
Võrreldes odavamate sünteetilisest kiust valmistatud maskilehtedega imab kaubamärgi BellaLab toode vedelaid aktiivseid toiteaineid palju paremini ja jaotab need ühtlaselt kogu näopiirkonnale. Leht liibub meeldivalt näole. Sel viisil parandatakse maski üldmõju.
Parimate tulemuste saamiseks tuleks kosmeetilisi näomaske kasutada regulaarselt, kombineerides neid teiste igapäevaste näohooldustoodete, õige toitumise ja tervisliku eluviisi põhimõtetega. Pidage meeles, et iga organism reageerib maskidele individuaalselt.
Koostisosad (INCI): Aqua, Ubiquinone, Methylpropanediol, Glycereth-26, Butylene glycol, Betaine, Xanthan gum, Allantoin, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Polysorbate 20, Triethanolamine, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, 1,2-hexanediol, Parfum. – description all in english?
Kasutamine.
1. Puhastage nahk hoolikalt näoveega.
2. Võtke mask pakendist välja, voltige lahti ja asetage õrnalt näole. Laske 15–20 minutit mõjuda.
3. Vajutage allesjäänud vedelik pakendist välja ja kandke see õrnade masseerivate liigutustega kaelala, rinnale ja küünarnukkidele.
Maski võimalikud kasutusviisid:
Jahutav mask: enne kasutamist on soovitav hoida maski külmikus.
Soojendav mask: enne kasutamist on soovitav hoida maski 2–3 minutit soojas (50–60 0C) vees.
Tootja: Sindo P&G Co., Ltd., 401, Aenggogae-ro, Namdong-gu, Incheon, Lõuna-Korea.
Levitaja: DirectMarketing OÜ, Narva mnt 5, Tallinn.
Pakend: 1 pakk. 20 näomaski lehte. Komplekti hind on 49,95€.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta