BellaLab Collagen Peptides 500mg

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Hind: 54.95 EUR   Telli

See kõikidele oma naha eest hoolitsevatele inimestele mõeldud toidulisand on kollageeni (mis on inimorganismi naturaalne ehitusmaterjal, kõige levinum valk meie kehas – nahas, liigestes, kõõlustes, sidekoes ja luudes) ning C-, B2- (biotiin) ja B3- (niatsiin) vitamiinide pluss mikroelementide tsingi ja joodi kombinatsioon.

Toidulisandis Collagen peptides 500mg sisalduvat kalakollageeni toodab Prantsusmaal tegutsev pikkade traditsioonidega ettevõte Weishardt. Juba 1839. aastal asutatud Weishardt on praegu üks tähtsamaid želatiini ja kalakollageeniga varustajaid maailmas. Tema pakutavasse valikusse kuuluvad ka toodete tekstuuri tagavad koostisosad. Weishardt tarnib oma tooteid toiduaine-, joogi-, farmaatsia- ja ilutööstuse ettevõtetele.

Ettevõtte peakorter, uurimiskeskus ja tehas paiknevad Lõuna-Prantsusmaal iidsetest aegadest nahatööstuse poolest tuntud Graulhet’ linnas. Tänapäeval haldab Weishardt ka Kanadas ja Sloveenias asuvaid tehaseid, lisaks on ettevõttel esindused Jaapanis, Hispaanias, Poolas ja Ungaris. 

Weishardt märgistab oma kalakollageenitooteid kaubamärgiga Naticol®. Sellega märgistatud tooteid valmistatakse ainult kõige kõrgema kvaliteediga toorainest – kalanahast ja soomustest, mis kalatööstuses tavaliselt ära visatakse. Weishardti tootmisprotsess on turvaline, säästlik ja ametlikult kinnitatud ning vastab täielikult toidu- ja farmaatsiatööstuses kehtivatele nõuetele.

Naticol® koostises ei ole geneetiliselt modifitseeritud organisme, rasvu, saasteaineid, süsivesikuid, kolesterooli ega konservante. Merelist päritolu Naticol® tootmisel kasutatakse nn pehme fermentatsiooni protsessi, mis tagab, et kollageeni lõppkoostisse lähevad unikaalsed aminohapped ja toode on eriliselt tõhus.

Naticol® on nn esimest tüüpi (ingl Type I) kollageeni allikas. Seda tüüpi kollageen moodustab umbes 75% inimese sidekoes ja nahas leiduvatest valkudest. Teiste andmete kohaselt on umbes 90% inimorganismi kollageenist just nimelt esimest tüüpi.

Toidulisandis Collagen peptides 500mg kasutataval Weishardti kalakollageenil on märgis Naticol® Premium BPMG. See on madala tiheduse ja viskoossuse ning eriti läbipaistva koostisega toode. Et molekulmass on väga väike (2000), on see eriti kergesti omastatav.

Selles toidulisandis sisalduv tsink aitab juuste, küünte ja naha seisundit ning immuunsüsteemi toimimist normis hoida. 

Biotiin (vitamiin B7) mõjub hästi juustele, limaskestadele ja nahale. 

C-vitamiin aitab toota kollageeni, mis on vajalik naha normaalseks funktsioneerimiseks ja immuunsüsteemi toimimiseks ning kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest. 

Niatsiin (vitamiin B3) on hea nahale, vähendab väsimustunnet ja kurnatust.

Koostisosad: kollageen (kaladest), želatiin, L-askorbiinhape, paakumisvastane aine rasvhapete magneesiumsoolad, maisitärklis, nikotiinamiid, tsinklaktaat, kaaliumjodiid, D-biotiin.

1 kapsel sisaldab (NRV*, %): 500 mg kollageeni Peptan F2000 (kaladest), 80 mg (100%) C-vitamiini, 16 mg (100%) niatsiini, 10 mg (100%) tsinki, 150 μg (100%) joodi, 50 μg (100%) biotiini.

*- Toitaine kontrollväärtus.

Hoiatused. Rasedad ja rinnaga toitvad naised peaksid enne toidulisandi tarbimist pidama nõu arstiga. Toidulisandit ei soovitata alla 12-aastastele lastele.

Kasutamine: soovitatavalt 1 kapsel 1 kord päevas koos toiduga.

Pakend: 1 pakk. 120 kasplit. Komplekti hind on 54,95 eurot.

Tootja: TopFormula Healthcare AB, Fridhemsvägen 3, 602 13 Norrköping, Rootsi.

Edasimüüja: DirectMarketing OÜ, Narva mnt5, Talinn.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta