BellaLab Astaxanthin

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Hind: 47.95 EUR   Telli

Tegu on novaatorliku, kvaliteetse ja naturaalse toidulisandiga. Selle peamist koostisosa – astaksantiini – valmistab Islandil asuv äriühing Algalif Iceland, mis kasutab ainult uusimaid tehnoloogiaid ja taastuvenergiat.

Selle toidulisandi peamine koostisosa on 4 mg astaksantiini, mis on looduslik ja kõige tugevam teadaolev antioksüdant, mis on umbes 6000 korda tugevam kui meie tavaline C-vitamiin.

Kuna selle toidulisandi üks kapsel sisaldab 4 milligrammi puhast astaksantiini (100% kontsentratsiooniga), võib see hinnanguliselt vastata umbes 24 grammile C-vitamiinile. Üks tavaline täiskasvanule mõeldud C-vitamiini kapsel või tablett sisaldab umbes 0,5–1 grammi C-vitamiini. 

See toidulisand on rikastatud ka päevalille- ja saflooriõliga ning rosmariiniekstraktiga.

Astaksantiin on looduslik karotenoid (orgaaniline värvipigment), mida toodavad vetikad kaitsmaks end karmide keskkonnatingimuste eest. Inimeste jaoks on see üks võimsamaid teadaolevaid looduslikke antioksüdante. Selle mõju on kinnitanud terve rida teaduslikke ja kliinilisi uuringuid.

Meie rakke ründavad pidevalt vabad radikaalid – saastunud keskkond, ebatervislik toitumine, päikese käes viibimine, suitsetamine, stress, rääkimata sellistest kahjutekitajatest nagu viirused ja bakterid. 

Antioksüdandid aitavad tasakaalustada vabade radikaalide kahjulikku mõju keha rakkudele ja aitavad taastada oksüdatiivse tasakaalu.

Puhta loodusega Islandil asuv äriühing Algalif on maailmas juhtival kohal olev kõrgeima kvaliteediga loodusliku astaksantiini tootja.

Ettevõte toodab astaksantiini vetikatest, täpsemalt mikrovetikatest, ladinakeelse nimega Haematococcus pluvialis. Tehnoloogiliselt eriti novaatorlikus protsessis kasutatakse ainult taastuvat geotermilist energiat ja puhast Islandi vett.

Astaksantiini tootmiseks on Algalif välja töötanud unikaalse, suletud ja kolmeastmelise mikrovetikate kasvatamise süsteemi.

Saadud kõrgeima kvaliteedi astaksantiin tähistatakse Astalíf® kaubamärgiga. Rahvusvahelisi auhindu pälvinud toode on saadaval 5% või 10% kontsentratsiooniga, kaubamärk BellaLab kasutab oma toidulisandis kõrgeimat, 10% kontsentratsiooniga koostisosa.

Lõpptoode ei sisalda mingeid geneetiliselt muundatud lisandeid, mingeid raskemetallide jälgi ning on tunnistatud USA-s ohutuks tooteks, Euroopas uuenduslikuks tooteks ning sellel on Lähis-Ida turgudele mõeldud sertifikaadid Halal ja Kosher.

Koostisosad: safloori- ja päevalilleõli (sisaldab hulgaliselt oleiinhapet), želatiin (kaladest), niiskusesäilitaja glütserool, puhastatud vesi, rosmariini ekstrakt, astaksantiin (vetikatest (Haematococcus pluvialis)).

1 kapsel sisaldab: 505 mg safloori- ja päevalilleõli (sisaldab hulgaliselt oleiinhapet), 6 mg rosmariiniekstrakti, 4 mg astaksantiini.

Tarbimine. Soovitame tarbida 1 kapsel üks kord päevas pärast sööki.

Tootja: Ayanda Gesellschaft mit beschränkter Haftung, Am Hünengrab 20, 16928 Pritzwalk, Saksamaa.

Pakendamine: müüakse 1 pakist koosnevate komplektidena, millest igaühes on 90 kapslit. Hind on 47,95 eurot.

Edasimüüja: DirectMarketing OÜ, Narva mnt 5, Tallinn.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta