BellaLab Ashwagandha 7% Withanolides

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Hind: 47.95 EUR   Telli

Seda toidulisandit iseloomustab uuenduslikkus ja kvaliteet, kuid selle koostis tugineb iidsetele ravivõtetele. Ashwagandha (tuntud ka kui uimastav juustumari või India ženšenn) on Indias juba ammu teada terviseallikas. Taime pikki pruune juuri on traditsioonilises ajurveda meditsiinis kasutatud juba aastatuhandeid.
Ashwagandha toetab inimkeha immuunsust, närvisüsteemi talitlust, harmoonilist energiaainevahetust ja organismi seisundi tasakaalu. Eelkõige soovitatakse seda toodet inimestele, kes kannatavad unehäirete all, töötavad või õpivad pingeliselt.
Igihaljas Ashwagandha kasvab Indias, Nepalis ja mõnel pool Aafrikas. Kuni 1,5 m kõrgustel põõsastel on väikesed rohelised õied ja küpsenuna punakasoranžid viljad. Juured on erakordselt pikad ja mugulatega. Just juureekstraktist toodetaksegi toonikut nimega Ashwagandha. Ajurveda meditsiinis on selle taime juureekstrakti kirjeldatud ka kui suguiha tugevdavat ja parasiidivastast vahendit. See on üks väheseid lõõgastavaid (mitte stimuleerivaid) adaptogeenseid taimi.
Toidulisand Ashwagandha 7% Withanolides sisaldab koguni 7% juustumarja ekstrakti. Vitanoliidid on looduslikud steroidid, millel on antibakteriaalsed omadused ja mis aitavad säilitada hea enesetunde.
Kõnealune toidulisand sisaldab ka musta pipra ekstrakti. Pipar ergutab seedeelundkonda, võimaldab toidu sujuvamat seedimist ja toidulisandite imendumist.
Koostisosad. Uimastava juustumarja (Withania somnifera) juureekstrakt 5:1 kuni 8:1 (sisaldab vitanoliide) (Ashwagandha), želatiin, kaltsiumkarbonaat (paakumisvastane aine), rasvhappe magneesiumisoolad (paakumisvastane aine), tselluloos (täiteaine), ränidioksiid (paakumisvastane aine), musta pipra (Piper nigrum) ekstrakt 40:1 (sisaldab piperiini).
1 kapsel sisaldab: 400 mg uimastava juustumarja (Withania somnifera) juureekstrakti (sisaldab 28 mg vitanoliide), 5 mg piperiini.
Tarbimine. Soovitame võtta ühe kapsli üks kord päevas.
Pakend: 1 pakk. 90 kasplit. Komplekti hind on 47,95€.
Tootja: TopFormula Healthcare AB, Fridhemsvägen 3, 602 13 Norrköping, Rootsi.
Edasimüüja: DirectMarketing OÜ, Narva mnt5, Talinn.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta